fbpx

Rozvodový kurz? To nemyslíš vážně!

To jako vážně chceš lidi nabádat k tomu, aby se rozváděli?

Byla noc v den mých narozenin, když jsem prostě nemohla spát. Balancovala jsem nad svým životem, nad tím, co v životě dává smysl a jestli tohle je opravdu všechno, co mi život přináší a já přináším jemu. 

Každý den usedám k počítači, otevírám advokátní spisy a starám se o klienty, aby byli opečovaní. Přichází noví klienti, mají podobné starosti, pořád se ty příběhy opakují…Je to frustrující, kolik lidí řeší stejné životní situace a neví si v nich rady. Copak na to neexistuje nějaký návod, vzor, postup? Copak tohle musí řešit všichni pořád dokola?

Aha. No možná je přesně tohle něco, co mi dává smysl! Ukázat lidem, jak ty běžné životní situace zvládnout sami. Já přece za ty roky vím, na co se klienti ptají, kde dělají v právních situacích chyby a jaké problémy jim to přináší.

Tento týden to byl už několikátý e-mail, jestli bych klientce pomohla s rozvodem. Že se asi s manželem nějak dohodnou, ale neví jak na to. 

Já přece vím jak na to! A tohle mi dává smysl. Vést lidi k tomu, aby v právních situacích nedělali zbytečné chyby, aby si uměli poradit sami. Aby dostali návody, vzory a dobré rady.

Jo, tohle budu dělat. A víte čím začnu? Rozvody. Vždyť tolik lidí neví, že rozvést se nemusí být válka na mnoho let. Že i takto bolestnou životní situací lze projít s pocitem klidu a svobody. A taky kdo by chtěl v takové situaci studovat zákony a soudní procesy

Jestli můžu být já lidem něčím prospěšná, tak teď minimálně tím, že lidi povedu k tomu, aby se rozváděli více v pohodě, aby se naučili, jak nacházet shodu, aby věděli, kde jsou jejich práva a možnosti. A taky, jak to zvládnout sami, bez právníků, bez čekání, bez zbytečných výdajů, a zároveň bez chyb a hledání odborných rad googlením.

Tak jo, smysl života nalezen, můžu jít spát.

A tak jsem pár měsíců na to připravila rozvodového průvodce, abyste to Vy, kteří touhle nelehkou cestou procházíte, měli aspoň trošku snadnější. Jmenuje se „Rozvodem s klidnou hlavou“ a doufám, že přesně k tomu Vám pomůže. Bližší informace si můžete přečíst ZDE.

Chcete-li si poslechnout první důležité kroky rozvodu, podívejte se na webinář zdarma „Co potřebujete vědět o rozvodu“, kde se podíváme společně na to, jaké jsou kroky rozvodu, jaké máte možnosti a jak to celé co nejlépe zvládnout.

"Jsem advokátka a mojí vizí je zvýšit procento lidí, kteří se dokáží ROZVÉST bez právníků. Dohodnout se a vše si snadno připravit k soudu sami. Snížit negativní dopad na děti. Rozvod podle mého průvodce může proběhnout rychle, vědomě a bez právních chyb. Mým darem je schopnost naslouchat lidem a mé právní vzdělání mi umožňuje tento dar uplatnit i profesně. Jsem autorkou on-line průvodce ROZVODEM S KLIDNOU HLAVOU. Můj příběh si přečtěte zde."
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů