On-line průvodce, jak se dohodnout a rozvést bez právníků, rychle, levně a bez právních chyb.

 

S podporou zkušené advokátky.

Rozvodem s klidnou hlavou 

Udělejte první krok k lepším vztahům po rozvodu.

 

Poznáváte se v některé z těchto situací?

Tak jste se rozešli. Máte představu o tom, jak si rozdělíte majetek a jak budete pečovat o děti. Jsou tam sice nějaké detaily, kde ještě úplně dohodnutí nejste, ale dohodnout se chcete. Teď to doladit, sepsat a dát na soud. Ale jak? 

Nebo

Vlastně teď vůbec nevíte, jak rozvod probíhá, na co máte právo, jak si rozdělit majetek a jak to udělat s dětmi.

Nebo

Rozvod je před Vámi a Vy máte pocit, že to bude proces na dlouhé roky, bez právníka to asi nedopadne tak, jak chcete, s právníkem Vás to bude stát desítky tisíc korun, a nejspíš Vás čekají další hádky a stres a vysvětlování citlivých věcí před soudem. Zároveň tak nějak věříte, že byste se dohodnout chtěli a mohli.

Nebo 

Máte toho teď plné zuby, žádný čas, spoustu starostí s tím, co bude dál, jak to finančně zvládnete, jak to ponesou děti a do toho máte ještě studovat zákony a psát nějaká odborná podání na soud.

 • Věděli jste, že celý rozvod lze zvládnout i bez právníků, listiny si připravit doma a u soudu jen zopakovat, na čem jste se dohodli?
 • Napadlo Vás, že rozhodnutí soudu nemusí nakonec vyhovovat ani jednomu z Vás?
 • Co kdybyste dostali k celému procesu návod, podporu a rady, jak to s manželem/kou nejlépe vykomunikovat?
 • Jak by Vám asi bylo, kdyby Váš rozvod proběhl v klidu, rychle, levně a Vy jste si mohli oddechnout, začít nový život a s bývalým manželem/kou jste zůstali v míru?
 • Ze své praxe vím, že rozvést se (jak jen to jde) v klidu je možné. Že smírný rozvod je základem pro nekonfliktní spolupráci s bývalým partnerem a spokojenost všech zúčastněných (zejména dětí).
 • Také vím, že pokud k nalezení společné řeči nedojde, odvolává se jedna nebo druhá strana a pak je to opravdu dlouhý proces, který může stát desítky tisíc korun. Jeden můj klient např. za zastupování ve věci péče o děti zaplatil už přes 800.000,- Kč.
 • Dohodnout se a rozvést se tzv. nesporně je zkrátka to nejlepší, co můžete pro Vaši spokojenost a další vztahy udělat.

Bez ohledu na to, co se ve Vašem vztahu odehrálo, teď máte šanci,

 • aby rozvod nebyl utrpením na dlouhé roky,
 • aby Vaše děti viděly, že máma s tátou už sice spolu nežijí, ale umí se dohodnout,
 • abyste o zapomenutém domácím úkolu a počmárané školní lavici dokázali s bývalým manželem/kou mluvit s nadhledem,
 • abyste se nebáli, že na maturitním večírku Vaší ratolesti budete mít stůl blízko sebe,
 • abyste měli dobrý pocit, že jste takhle těžkou a nepříjemnou věc dobře zvládli.

Připravila jsem pro Vás průvodce, který Vám umožní tohoto cíle dosáhnout.

 • S průvodcem dokážete napsat a k soudu podat všechny listiny, které jsou potřebné, aby Vaše manželství bylo rozvedeno. Obsahuje totiž vzory a návody, jak tyto listiny napsat a přizpůsobit Vaší situaci. Už nemusíte marně googlit a plýtvat časem s nespolehlivými vzory.
 • Budete rozumět tomu, jak probíhá celý rozvodový proces a co Vás čeká. Budete se tak u soudu cítit sebevědomě i bez právníků a ještě ušetříte peníze za jejich právní zastupování.
 • Budete vědět, jaké jsou Vaše možnosti, jaká jsou Vaše práva, jaká by mohla být řešení a jak by asi postupoval soud. Vaše vzájemné vyjednávání tak bude mít právní podklad a argumentaci.
 • Neslibuji Vám, že s tímto průvodcem se stanete s bývalým manželem/kou nejlepšími přáteli, vše dopadne tak, jak chcete Vy, že se jednoduše dohodnete a po rozvodu si plácnete rukou. Získáte ale podporu a rady k tomu, aby Vaše komunikace s manželem/kou směřovala ke společnému řešení a dohodě.
 • Na této cestě nebudete sami. Můžete počítat s mojí podporou.
 • A kdybyste přeci jen potřebovali individuální pomoc, budete mít většinu práce hotovou a za právní služby výrazně ušetříte.

Průvodce s Vámi vyřeší tyto oblasti:

Návrh na rozvod
Podle vzoru a návodu napíšete návrh na rozvod a přípravíte všechny potřebné podklady. Ukážeme si, jak návrh na rozvod napsat pro případ nesporného i sporného rozvodu, jaký je v nich rozdíl a jaké podmínky je potřeba splnit pro cestu nesporným rozvodem.
Děti a vše kolem nich
V další části si řekneme, co vše je dobré vyřešit ohledně péče o děti. Vysvětlíme si, jaké jsou druhy péče o děti a jak funguje výživné. Kdo je opatrovník, co je jeho úloha a co ho zajímá. Podle vzoru a návodu sepíšete jednak dohodu ohledně péče o děti, jednak návrh na schválení dohody soudem. Budete také podávat první návrh k soudu a řekneme si, co se bude dít dál.
Vypořádání majetku
Vysvětlíme si, co patří do společného jmění manželů a co je proto potřeba vypořádat. Řekneme si také, kdy je možné požadovat výživné pro manžela/ku. Podle vzoru a návodu sepíšete příslušnou smlouvu o vypořádání společného jmění manželů, bydlení a výživného.
Soudní jednání a rozhodnutí
Shrneme si, co byste v tuto chvíli měli mít za sebou a co se bude dít dál. Jak to probíhá u soudu. Kdy rozhodnutí začne platit.
Po rozvodu
Podíváme na to, co dál dělat s vypořádaným majetkem (dům, hypotéky apod.). Co dělat, když Vám nebude péče o děti vyhovovat nebo se změní situace.
Bonusová videa
Bonusová videa Vás naladí na dobrou komunikaci a hledání společného řešení s manželem/kou. Ukáži Vám, jak pracovat s emocemi tak, aby Vaše domlouvání vedlo ke společnému cílu.

Dozvíte se:

 • Jak postupovat v procesu krok za krokem.
 • Kolikrát jednotlivé listiny vyhotovit.
 • Které listiny potřebují ověřený podpis a které nikoliv.
 • Kam a jak je poslat.
 • Praktické a nápomocné webové odkazy.

Jedinečným BONUSEM jsou videa, ve kterých se dozvíte tipy a rady od mediátorky a lektorky nenásilné komunikace:

 • proč je lepší se na rozvodu domluvit,
 • co může bránit dohodě a proč někdy člověk není schopen hledat řešení,
 • jak taková úskalí překonat a hledat společnou cestu,
 • jak spolu efektivně a nenásilně komunikovat,
 • jak dobře zpracovat své emoce,
 • jak probíhá mediace.
 • DOKÁŽETE SPRÁVNĚ SEPSAT NA MÍRU VŠECHNY POTŘEBNÉ LISTINY.
 • BUDETE ZNÁT VAŠE PRÁVA A MOŽNOSTI.
 • ROZVODEM PŮJDETE SEBEJISTĚ A BUDETE VĚDĚT, CO VÁS ČEKÁ.
 • PŘI DOMLOUVÁNÍ S MANŽELEM/KOU BUDETE UMĚT LÉPE KOMUNIKOVAT SVÉ POTŘEBY A PRACOVAT S EMOCEMI.

MOJE PODPORA:

 • pro všechny
  po dobu 2 měsíců budu odpovídat na Vaše dotazy v uzavřené facebookové skupině (lze se ptát i anonymně)
 • pro prvních 25 přihlášených
  3x individuální 15-minutové konzultace se mnou v hodnotě 1.500,- Kč

NA CESTĚ ROZVODEM NEBUDETE SAMI.

MŮŽETE SE MNOU POČÍTAT.

Začínáme

22. srpna 2022

Cena

běžná cena 7900 Kč, předprodejní cena (do 14. 7. 2022) 4900 Kč

Bonus

50 % sleva na 3 hodiny mých právních konzultací či zastupování (v ceně 3.000,- Kč) při koupi do 10. 8. 2022

Když svým blízkým říkám, že prodávám rozvodového průvodce, často se mi smějí, protože se tím přece připravuji o advokátní klienty. Mají pravdu. Já ale nedokáži ve své advokátní praxi opečovat tolik klientů najednou. Když se ale mé know-how ode mě naučíte, můžete rozvodem projít podobně, jako kdybyste byli mými klienty. Dokáži tak pomoci více lidem najednou a je to pro mě i pro Vás win-win situace. A tak by to mělo být.

 

Ještě váháte?

Rozvodový průvodce

Čas
Nečekáte, začít můžete hned.
Cena
Odpovídá necelým 3 - 4 hodinám času mé práce. O cenu se můžete s druhým manželem rozdělit.
Snaha o dohodu
Dostanete tipy a rady, jak o dohodě komunikovat.
Podpora
Díky vzorům a návodům budete vědět jak na to. A když budete mít pochybnosti, můžete se zeptat v podpůrné skupině.

Rozvodový právník

Čas
Právníka hledáte, čekáte na volný termín, vysvětlujete, zasíláte mu podklady, čekáte na zpracování, doplňujete a schvalujete text, čekáte na stanovisko druhé strany, to komentujete, schvalujete další verzi atd.
Cena
Platíte každý svého právníka zvlášť. Ceny za hodinu se výrazně liší. Doba zpracování se prodlužuje, protože si oba právníci návrhy dokumentů přeposílají ke schválení.
Snaha o dohodu
Právník typicky zastupuje jednu stranu a hájí její zájmy.
Podpora
Právník Vám rád poradí (a Vy zaplatíte za jeho čas).

Pojďte udělat první krok k tomu, aby Váš rozvod proběhl co nejvíce v klidu, rychle, bez zbytečných výdajů a zároveň bez chyb a hladce.

 

Budu na této cestě s Vámi a budete mít moji podporu.

 

Pojďte právě NYNÍ vyřešit všechny otázky ohledně rozvodu a uzavřít tuto kapitolu života s dobrým pocitem.

Provázet Vás bude

Advokátka 

JUDr. Eva Burkertová, Ph.D.

"Rozvody provázím klientky a klienty od roku 2010. Vím, že vést obě strany k dohodě a nespornému rozvodu je nejlepší řešení pro všechny zúčastněné. Za velký úspěch považuji, že naprostá většina mých případů skončila právě nesporným rozvodem. Mou silnou stránkou je naslouchání a empatie, pochopení obou stran a hledání vhodného a spravedlivého řešení. Komunikuji právní záležitosti jednoduše a srozumitelně. Moje práce je mým koníčkem."

Co o mě říkají mí klienti:

"Paní doktorka je milá a ochotná, pracuje rychle a efektivně. Vždy jsem se mohla spolehnout, že její slovo platí - na rozdíl od mého předchozího právníka. Provedla mne rozvodovým řízením, připravila dohody a byla podporou u rozvodového stání. Elektronická komunikace byla samozřejmostí. Domluva na odměně férová, mohu paní doktorku jen doporučit."
Jana Šaffková
"Paní advokátka Burkertová pro nás vytvořila smlouvy pro rozvodové řízení. Velmi obdivuji její cit pro detail a odvahu přesvědčit všechny zúčastněné strany k vzájemně vyhovujícímu řešení."
Spokojená rozvedená rodina P. Na přání klienta zachovávám mlčenlivost a uvádím označení, které si klient zvolil.

Často kladené otázky

Jak průvodce funguje?

Průvodce je kombinací videí, audia a textů. Vzorové dokumenty dostanete ve formátu .doc nebo .pdf. Návod, jak vzorové dokumenty přizpůsobit Vaší situaci, je ve video/audio formě.

Dne 22. 8. 2022 se Vám zpřístupní obsah průvodce a začne moje podpora v uzavřené facebookové skupině.

Přístup do členské sekce budete mít jeden rok. Zákony se mění často, tak ať máte jistotu, že všechny postupy jsou v souladu s aktuální legislativou.

Na Vaše dotazy budu odpovídat po dobu dvou měsíců v uzavřené facebookové skupině. Ptát se můžete osobně nebo anonymně. Odpovídat budu buď přímo k položenému dotazu nebo ve videu, kde budu odpovídat na více otázek.

Individuální konzultace pro prvních 25 přihlášených mohou být telefonické nebo přes videohovor/ Zoom / Google Meets apod.

Proč se průvodce zpřístupní až v konkrétní datum?

Důvodem je moje podpora po dobu dvou měsíců od otevření přístupu k průvodci. Od tohoto data Vám garantuji svou podporu a odpovídání na dotazy. Jinými slovy, od tohoto data jsem tu dva měsíce pro Vás.

Je průvodce pro mě i když se s manželem/kou nedohodneme?

Ano. Díky průvodci budete znát Vaše práva a možnosti a budete vědět, jak rozvodové řízení probíhá. Zvládnete podat návrh na rozvod a návrh ve věci péče o děti. Budete znát principy pro vypořádání společného jmění manželů. Dostanete tipy, jak s manželem/kou lépe komunikovat a hledat shodu. Ujasníte si také, jestli budete potřebovat právníka a k vyřešení jakých otázek. Tam, kde se nedohodnete, za Vás pak rozhodne soud. 

Průvodce však pomůže nejvíce těm z Vás, kdo půjdete cestou tzv. nesporného rozvodu. V takovém případě totiž s průvodcem dokážete připravit všechny podklady a projít všechny kroky směřující k rozvodu. 

Jak funguje bonus ke kurzu - sleva na právní zastupování?

Při koupi do 10. 8. 2022 získáváte bonus ve formě 50 % slevy na 3 hodiny mých právních konzultací nebo zastupování (i v jiných právních otázkách). Tuto nabídku můžete využít 2 roky od zaplacení ceny. Aktuálně jde o slevu v hodnotě 3.000,- Kč. 

Chci právě teď koupit:

 • Kompletního průvodce rozvodem
 • Se vzory a návody ke všem rozvodovým listinám
 • S bonusovými videi mediátorky a lektorky nenásilné komunikace
 • S dvouměsíční podporou zkušené advokátky
 • S možností 3x 15 minut individuálně konzultovat svoji situaci s advokátkou pro prvních 25 přihlášených
 • Se slevou 50 % na 3 hodiny právních konzultací jako bonus při koupi do 10. 8. 2022

Průvodce můžu koupit za 7.900,- Kč,

v předprodeji za

4900 Kč