fbpx

Najděte způsob, jak hladce vyřešit péči o děti a výživné
u rozchodu či rozvodu

 • Napište podle vzorů potřebné listiny k opatrovnickému soudu.
 • Vyznejte se ve svých právech a možnostech.
 • Orientujte se v celém soudním procesu.
 • Vyjednávejte vaše požadavky s bývalým partnerem(kou) efektivně. 
 • Jděte k soudu a na sociálku připraveni i bez právníků.
 • Vykomunikujte situaci s dětmi a bývalým partnerem(kou) citlivě.
 • Ušetřete vás a vaše děti zbytečných tahanic.

Nechte se celým procesem citlivě provést a zvládněte rozchod/rozvod:

 • Co nejvíce v klidu.

 • Bez právníků a zároveň bez právních chyb.

 • Tak, abyste oba pravidla dodržovali.

 • Aby byl dopad na děti co nejmenší.

 • S mojí podporou.

S   PRÁVNÍM PRŮVODCEM ROZCHODEM S DĚTMI    získáte:

Vzory a návody

K dohodám a návrhům k soudu dostanete vzory, které snadno vyplníte a přizpůsobíte vaší situaci s pomocí video návodů.

Postupy a seznamy

Co, kam, jak poslat, ověřeně či nikoli, kolikrát, jaké přílohy a jaké důkazy si nachystat. Odkazy k určení příslušnosti soudu a adresám.

Objasnění vašich práv a možností

Jak se dá péče o děti rozdělit a na co při tom nezapomenout. Od čeho se odvíjí výživné a co vše do něj patří. Co když není výživné placeno.

Vysvětlení soudního řízení

Od sepsání návrhu k soudu, přes průběh ústního jednání a návštěvy OSPODu (jak se tam chovat a co říkat) až po rozsudek a co s ním dál.

Vedení k efektivnímu vyjednávání

Principy a příklady pro efektivní komunikaci s druhým rodičem. Jak vést dohodu, co jí může bránit a jak to překonat. Jak to říct dětem.

Moji podporu

Není-li vám něco jasné nebo máte-li specifickou situaci, můžete se zeptat a konzultovat.

Jak průvodce funguje:

 • Průvodce je knihovnou videí a textů dostupných v členské sekci (tedy ve vašem soukromí).
 • Můžete jej procházet dle vašich časových možností a ve vlastním tempu. Přístup máte 1 rok.
 • Vzory jsou ve formátu .doc, abyste si je mohli snadno upravit. Návody vás ve video formě provedou tím, jaká máte práva a možnosti a jak vzory vyplnit a upravit dle vaší situace.
 • Témata komunikace, emoce a mediace jsou zpracovány ve formě video rozhovorů s mediátorkou a lektorkou nenásilné komunikace.
 • Součástí je má 4měsíční podpora v uzavřené facebookové skupině, kde se můžete ptát.
 • Podpořím Vás také možností se mnou celkem 30 minut osobně konzultovat.

Pro koho je průvodce určen:

 • Pro rodiče, kteří nejsou v manželství a rozchází se nebo potřebují upravit péči o děti.
 • Pro rodiče, kteří jsou v manželství, rozchází se a nepotřebují řešit majetek.
 • Pro rodiče, kteří jsou v manželství, nedohodnou se na majetku, ale touží se dohodnout na dětech.
 • Pro rodiče, kteří jsou v manželství, rozchází se, ale ještě nechtějí řešit samotný rozvod.
 • Průvodce je vhodný nejvíce pro rodiče, kteří se chtějí dohodnout a svou dohodu nechat schválit soudem.
 • Pokud potřebujete právní zastoupení, průvodce vám dá informace  o vašich právech a možnostech a dokážete napsat návrh k soudu. Právní zastoupení však průvodce nenahrazuje.
 • Pokud se rozvádíte a potřebujete řešit i vypořádání SJM, je pro vás vhodnější průvodce Rozvodem s klidnou hlavou.

Cena:

2900,- Kč

Slevový kód zadejte v 2. kroku.

Cena obsahuje:
- Okamžitý přístup do členské sekce.
- Podporu ve facebookové skupině.
- Individuální konzultaci v délce 30 minut.

Společně to zvládneme!

 

KOUPIT ZDE ↓↓↓

Kdo jsem a proč to dělám?

Advokátka JUDr. Eva Burkertová, Ph.D.

Mojí vizí je zvýšit počet lidí, kteří se dokáží rozvést či rozejít bez právníků. Dohodnout se a vše si snadno připravit k soudu sami. Snížit negativní dopad na děti.

Sama dvě děti mám a vztahy jsou pro mě prioritou.

Proto ve své práci kromě práva využívám principy mediace a nenásilné komunikace.

Mám velký dar empatiepochopení obou stran. Proto se mi snadno hledá řešení, které vyhovuje oběma stranám.

Daří se mi právo předávat v lidské řeči, stručně a jasně.

Co říkají o mé práci klienti?

"Ocenila jsem přehlednost, ale hlavně jasné shrnutí jednotlivých témat a problémů - druhy péče (včetně tabulky pro výpočet alimentů), co řeší soud a jakým způsobem zjišťuje informace, na co mám nárok, co všechno počítat do alimentů. Jak si naplánovat předávání dětí, pořešit prázdniny, kroužky, nečekané výdaje/ pracovní neschopnost jednoho rodiče. Také zodpovězené otázky. A především empatie přednášející :), která ale i tak zůstává především na straně dětí a snaží se rodiče vést takovou cestou, aby jejich společné rozhodnutí bylo především dobré pro děti."
"Tento kurz mi pomohl se rozhodnout v těžké životní situaci a dodal odvahu, že to mohu zvládnout i sama. Dozvěděla jsem se konkrétní informace, kde vůbec začít. Jaké jsou druhy péče, co je možné požadovat nebo naopak co není nutné. Ujasnit si co vůbec sama pro své děti chci a hlavně co chtějí ony. Postupně jsem dostala srozumitelné informace pro běžného smrtelníka, jak je možné vypočítat výživné, jaké kroky a dokumenty k soudu poslat. Tento kurz mi velmi pomohl. "
"Kurz pomůže uklidnit mysl a najít základní navigaci pro další kroky. Řeší praktické a právní otázky s maximálním ohledem na prospěch dětí v rodině. Učí vás dlouhodobým a stabilním domluvám. Vše si můžete najít a přečíst někde jinde, ale autorka zvládla vše zjednodušit, uspořádat do logických celků a dát vám pocit, že to zvládnete. Doporučuji pokud je to možné, kurz absolvovat s (bývalým) partnerem a postupně si jednotlivé body probírat. Je to jeden z těch kurzů, který by lidé měli dostat jako dar k svatbě 😀 - aby si tyto otázky vyjasnili, když jsou v míru a v očekávání dobrých časů. Základní výbava občana. A ne když jste ve zlých časech a panice."
Aneta
"Srozumitelně a lidsky předané kompletní právní informace. Člověk zjistí na čem se domlouvat, co a jak sepsat, rozdíly v péči, co se započítává do výživného a spoustu dalšího. Možnost doptat se na nejasnosti. Moc se mi líbil lidský přístup, který "nenadržuje" ani jedné straně."
Eva Fafelová
"Tolik informací a poznatků zjištěných z tohoto kurzu se snadno jinde nedozvíte."
"Člověk má z rozvodu a nastavení péče o děti stres, přijde mu to, jak když se na něj valí nějaká hrůza, ten kurz pomůže člověku se zklidnit, zorientovat se a vidět, že to není katastrofa, v kurzu jsou další lidé, co řeší to samé."
"Kurz je velmi citlivě pojat. Máte lidský přístup, z toho i vyplývá, srozumitelný a polidštěný výklad práva. Není to zaobaleno v žádných omáčkách, ale dozvíte se odpověď na konkrétní dotazy."
"Tento kurz velmi ráda doporučuji, pokud procházíte rozvodem/rozchodem a potřebujete právnické informace podané "lidským" způsobem. Provede vás a vysvětlí možnosti ohledně péče o děti, stanovení výživného i doporučení, jak spolu komunikovat a snažit se dosáhnout dohody, která je pro obě strany a hlavně pro děti nejlepší variantou."
Kamila
"Získala jsem mnohem lepší orientaci v tématu, které se mi předtím zdálo strašidelně veliké a obsáhle a v němž jsem se ztrácela. Ten chaos, který jsem měla z tolika informací, které na mne vždy vypadli na internetu, zmizel. Orientuji se. Vím, jak postupovat. Vím, jaké jsou druhy péče, jaké jsou mé možnosti, jak a kde žádat o výživné a v jaké výši může být. Při domluvě s partnerem se cítim v mnohem lepší pozici, protože vím, na co mám nárok a jak argumentovat, jak se obhájit. Doteď jsem rozvod odkládala, protože z druhé strany nebyla vůle to řešit, ale pořád jsme naráželi na neshody z různých nových situací. Díky kurzu jsem se do toho po 8 měsících po rozchodu pustila sama. Mám sepsaný vlastní návrh, konfrontovala jsem již druhou stranu a nyní vím, co dělat, pokud nebude reagovat."
"Obsahuje absolutně vše co mě zajímalo a uvědomila jsem si, že dohoda je jediná cesta, jak se rozvést jako ''lidi''."
"Kurz bych určitě doporučila. Mě samotnou to přimělo nebýt tak urputná, neústupná a uzavřená. I když to dopadlo tak, že rozvod vidím jako nejlepší řešení, tak díky tomuto kurzu jsem si uvědomila, že dohody lze docílit. Jen se nebát si o tom postupně promluvit s protistranou, klidně i na etapy, a snažit se pochopit obranný postoj a prvotní nespolupráci protistrany. V mém případě se potýkám u partnera s diagnostikovanou a léčenou psychickou poruchou, ale i s ním jsme byli schopni nalézt po pár nezdarech a nedorozumění společnou řeč a shodli jsme se na tom, že oba chceme, aby naším rozvodem synek strádal co nejméně, a to jen díky tomu, co jsem slyšela u Vás v kurzu. Tak doufám, že to dotáhneme do zdárného a klidného konce. Děkuji za možnost účastnit se Vašeho kurzu."
Efka

Potřebujete pomoct s přihlášením?