fbpx

O mých on-line produktech:

"Opravdu doporučuju koupit kurz paní Evy Burkertové… My předtím investovali za právníky desetitisíce, jen za pár konzultací… Co říkala kamarádka, za sepsání dohody právníkem dala asi 30 tis… Tady si vše vyplníte sami, v kurzu je fakt vše, co je potřeba a pro mě teda hlavně, že jsem tomu všemu porozuměla, spousta návodů, byla jsem pak u soudu v pohodě a věděla, co je v papírech napsáno…"
Zuzana Kutálková
"Taky jsem váhala, jestli mám průvodce (Rozvodem s klidnou hlavou) zakoupit. Rozvádím se a peněz není nazbyt. Ale nakonec jsem velmi ráda, že jsem si průvdoce koupila. Vše je přehledně a srozumitelně vysvětlené, návody, videa, jak vše sepsat, co bude potřeba k soudu a jak to probíhá. Spadl mi v této věci velký kámen ze srdce, že jsem díky paní doktorce věděla, jak na to. A když si nejste něčím jisti, stačí si domluvit hovor nebo se zeptat ve skupině. Paní doktorka vždy ochotně poradila a moc jí tímto děkuji. "
Na přání klientky neuvádím jméno
"Pokud nemáš určitého právníka, kterému věříš a víš, že tě nebude manipulovat, resp., že bude mít zájem ti pomoct a na rozvod nespěcháš, resp. nechceš to mermomoci lámat přes koleno. Jde ti o to, abyste se s manželem rozvedli v poklidu a dohodou, tak si ho kup. Půjdeš vlastním tempem, jak je ti to příjemné. Informace vstřebáváš postupně. I když jsi rozhodnutá, že to chceš a pro sebe potřebuješ nebude to lehké. Můžeš si to díky průvodci zpracovat, jak sama potřebuješ. Právník ti může zapomenout říct jakékoliv informace i neúmyslně. Tady máš všechny varianty a sama si rozhodneš, co je pro tebe nejlepší. Můžeš se k informacím kdykoliv vrátit aniž by jsi za ně znovu platila. Průvodcem se táhne linka podpory a nehodnoticího vědomí. Nikdo s tebou neřeší, zda krok, který chceš udělat je pro vyšší dobro. Velmi jsem ocenila možnost se na paní právničku obrátit, abych jsem si ověřila, zda jsem informace pochopila správně a zda řešení, které z mé strany potřebuji navrhnout je reálné a logické."
Karin Vitásková
"Po 30 letech manželství jsme se nejprve rozhodli s manželem bydlet odděleně a pak dospět k rozvodu dohodou. V rámci kurzu Rozvodem s klidnou hlavou jsem získala mnoho důležitých informací. Zorientovala jsem se více ve všech právech, která mohu po manželovi požadovat. Moje nároky při vyjednávání dohody o rozdělení společného majetku manželů měly právní podklad a já jsem si byla více jistá, že jednám správně na základě práva. Velmi názorné ukázky v kurzu mi skvěle dokázaly vysvětlit, jak a co je vnímáno jako společný majetek a co už ne. Návrhy smluv k rozvodu a k dohodě o rozdělení majetku, které jsou v obsahu kurzu přiloženy, mi ušetří mnoho času, až dojdeme k dohodě a budu podávat vše k soudu. Jsem velmi vděčna za kurz, pomohl mi být více v klidu i v tak náročném životním období. Moc děkuji paní JUDr. Eva Burkertové za její kurz Rozvodem s klidnou hlavou a mohu ho jen doporučit."
Lída Petrová
"Absolvovala jsem s JUDr. Burkertovou její kurz Rozvodem s klidnou hlavou a získala si mě svojí profesionalitou, empatií a lidským přístupem. Prezentace v kurzu byly skvěle připravené a dostala jsem odpověď i na svoje doplňující otázky. Díky kurzu jsem si udělala jasno, jak rozvod vlastně probíhá a co budu všechno potřebovat k tomu, aby uchránila děti zbytečným tahanicím u soudu. Kurz a spolupráci s paní Burkertovou moc doporučuji. Profesionální a empatický přístup."
Daniela P.
"Získala jsem mnohem lepší orientaci v tématu, které se mi předtím zdálo strašidelně veliké a obsáhle a v němž jsem se ztrácela. Ten chaos, který jsem měla z tolika informací, které na mne vždy vypadli na internetu, zmizel. Orientuji se. Vím, jak postupovat. Vím, jaké jsou druhy péče, jaké jsou mé možnosti, jak a kde žádat o výživné a v jaké výši může být. Při domluvě s partnerem se cítim v mnohem lepší pozici, protože vím, na co mám nárok a jak argumentovat, jak se obhájit. Doteď jsem rozvod odkládala, protože z druhé strany nebyla vůle to řešit, ale pořád jsme naráželi na neshody z různých nových situací. Díky kurzu jsem se do toho po 8 měsících po rozchodu pustila sama. Mám sepsaný vlastní návrh, konfrontovala jsem již druhou stranu a nyní vím, co dělat, pokud nebude reagovat."
Na přání neuvádím jméno
"Průvodce mi poskytnul důležitý vhled do situace rozvodu, taky dostatek praktických a přehledných informací o SJM, o tom, jak se připravit na samotné soudní řízení a informace, co dál po rozvodu."
Na přání neuvádím jméno
"Právě jsem absolvovala online kurz u Evičky Burkertové o tom, jak se čistě a bezbolestně rozvést. Můžu říct tolik: Evička je velmi milá, přátelská a diskrétní. Právnické informace podané jejím způsobem jsou zcela srozumitelné. Evička připravila celý rozvodový proces tak, aby proběhl hladce a pro mě srozumitelně. A ještě jsem u toho cítila její účast a podporu. Je velký rozdíl mezi tím, jak se cítím s Evičkou a jak jsem se cítila u toho starého pana právníká, u kterého jsme byli loni na podzim, a jehož první otázka byla: Proč jste se brali? Ano, snažil se být lidský, ale byl spíš vlezlý. Tomuto se s Evičkou vyhneš. S Evičkou se budeš cítit jako člověk, ne jako loser nebo vybrhel. A to je k nezaplacení. Jo a ještě ušetříš. A budeš mít pocit, že co sis nadrobila, sama sis uklidila. 🙂 Tak jdi do toho, ať už je to hotovo. :)"
Ilča
"Srozumitelně a lidsky předané kompletní právní informace. Člověk zjistí na čem se domlouvat, co a jak sepsat, rozdíly v péči, co se započítává do výživného a spoustu dalšího. Možnost doptat se na nejasnosti. Moc se mi líbil lidský přístup, který "nenadržuje" ani jedné straně."
Eva Fafelová
"Jelikož jsem byla ve stádiu uvažování o rozchodu a bála jsem se všeho, co by mohlo ohledně dětí přijít, tak jsem potřebovala informace z první ruky o tom, jak to chodí, co se řeší a co je třeba případně udělat. Kurz mi přišel vhod v pravou chvíli, protože štěstí přeje připraveným nebo aspoň informovaným. Získala jsem návod, jak se tyto citlivé věci řeší, co se děje u soudu, jaké jsou druhy péče o dítě, z čeho se vypočítává výživné, ale hlavně jak důležité je dohodnout se s partnerem. Kurz předčil mé očekávání, byl i o něčem víc než jen o získávání informací."
Klára
"Tento kurz mi pomohl se rozhodnout v těžké životní situaci a dodal odvahu, že to mohu zvládnout i sama. Dozvěděla jsem se konkrétní informace, kde vůbec začít. Jaké jsou druhy péče, co je možné požadovat nebo naopak co není nutné. Ujasnit si co vůbec sama pro své děti chci a hlavně co chtějí ony. Postupně jsem dostala srozumitelné informace pro běžného smrtelníka, jak je možné vypočítat výživné, jaké kroky a dokumenty k soudu poslat. Tento kurz mi velmi pomohl. "
Na přání bez uvedení jména
"Ocenila jsem přehlednost, ale hlavně jasné shrnutí jednotlivých témat a problémů - druhy péče (včetně tabulky pro výpočet alimentů), co řeší soud a jakým způsobem zjišťuje informace, na co mám nárok, co všechno počítat do alimentů. Jak si naplánovat předávání dětí, pořešit prázdniny, kroužky, nečekané výdaje/ pracovní neschopnost jednoho rodiče. Také zodpovězené otázky. A především empatie přednášející :), která ale i tak zůstává především na straně dětí a snaží se rodiče vést takovou cestou, aby jejich společné rozhodnutí bylo především dobré pro děti."
Na přání neuvádím jméno
"Kurz "Rozchod a děti. Co teď?" doporučuju všem rodičům, kteří se rozešli a řeší, jak dál. Krásný návod, jak a proč se s druhým rodičem domluvit. Rodiče vašich dětí jste do konce života, proto to považuju za velmi důležité. Líbí se mi moc přístup paní Burkertové, který je jemný, milý a je vidět, jak se v tématu vyzná a má zkušenosti. Vše krásně vysvětleno, stručně, jasně, přehledně. Moc děkuji za všechny informace a AHA momenty, které jsem si uvědomila díky kurzu."
Zuzana Pašeková
"Kurz se mi líbil především proto, že jsem mohla online získat informace k aktuální životní situaci, a to konkrétní, na internetu je informací spousta, ale tady jsem měla jistotu, že je kurz veden odborníkem, který přesně vysvětlí věci z praxe."
Slávka
"Kurz by určitě doporučil, protože podává souhrnné informaci co vše se této problematiky týče. Líbilo se mi, že se komentovaly konkrétní případy tazatelů, kde jsme si uvědomil i věci, které mě v danou chvíli vůbec nenapadly. Taky jsem celou naší situaci na základě získaných informací přehodnotil a má pozornost se nasměrovala k dětem ať odluku mají co nejsnažší a nevznikají zbytečné stresové situace."
Na přání neuvádím jméno
"Kurz byl velmi dobře připravený a obsahoval mnoho důležitých informací. Určitě ho doporučuji všem, kteří danou tématiku právě řeší, nebo se chystají řešit."
Na přání neuvádím jméno
Co bych o kurzu řekla? "Řekla bych zkus to, protože pokud sám nevíš, nejsi si jistý bojíš se zkus to. U mě to je asi tak, že toho moc nevyřeším jelikož dohoda, která je nejlepší může být sebelepší, ale nedopadne protože by byla, ale neoverena takže jako by nebyla. Pak dohoda co je neúplná a vyhovuje pouze jednomu pro strach druhého. Tak jediná možnost i když podle mě ublíží všem je jediná možnost. Takže pokud se člověk rozchází tohle by měl vyzkouset jelikož mu to hodně dá a asi treba i to, že si bude jistější v tom ten návrh má podat. Dodá mu to tu sílu od všech tady a to jak si lidi pomáhají. Že nikdy na to nejste sami. Zkuste to bude líp!"
Romana
"Díky Evě jsou mi jasnější mé otázky i v kurzu jsem se dozvěděla, že vždy to má smysl a hlavně jde o děti i o to abychom se měli dobře - lépe, že to má smysl, že z té komfortní zóny, můžeme jít a "žít" klidněji, lépe a domluvit se jak bychom to oba viděli. Doporučuji tento kurz."
Michaela
"Evin kurz je podrobne prepracovaný, zahŕňa rôzne situácie rodičov, či už sú v manželstve alebo nie, či už majú dohodnutú starostlivosť & výživné a chcú ho zmeniť, alebo ešte nemajú. Veľmi príjemným prístupom Eva radí, ako postupovať, ako sa na tom všetkom o starostlivosti o deti a na výživnom dohodnúť."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz dává ucelený obrázek o celém procesu od začátku do konce. Přehledně, strukturovaně a srozumitelně zpracování jednotlivých témat, praktické příklady. Možnost ptát se na konkrétní situace pro dané téma dopředu, na vše je zodpovězeno. Záznamy jsou k dispozici i po živém vysílání, takže ideální i při práci. Děkuji!"
Na přání bez uvedení jména
"Tolik informací a poznatků zjištěných z tohoto kurzu se snadno jinde nedozvíte."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz bych velmi doporučila všem, kdo tápají v základních otázkách týkajících se rozvodového řízení. Oceňuji návod, jak v rozvodovém řízení postupovat, jaké dokumenty jsou potřeba. Jaké druhy péče jsou možné a jak se stanovuje výše výživného. Oceňuji ochotu paní doktorky odpovídat na dotazy účastníků. Vše bylo přehledně a srozumitelně vysvětleno. Moc děkuji!"
Na přání bez uvedení jména
"Člověk má z rozvodu a nastavení péče o děti stres, přijde mu to, jak když se na něj valí nějaká hrůza, ten kurz pomůže člověku se zklidnit, zorientovat se a vidět, že to není katastrofa, v kurzu jsou další lidé, co řeší to samé."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz mi dal hlavně jistotu a pevnou půdu pod nohama, že dohodnout se dá opravdu na všem. Dozvěděla jsem se tam druhy péče a jaký je mezi nimi rozdíl. Podrobně popsané výživné, kdo má na něj nárok a jak se počítá. Máš vše na jednom místě, hezky krok po kroku od rozchodu. Navíc je to fakt srozumitelné bez zbytečných odborných názvů a omáčky. Kurz se mi líbil."
Na přání bez uvedení jména
"Obsahuje absolutně vše co mě zajímalo a uvědomila jsem si, že dohoda je jediná cesta, jak se rozvést jako ''lidi''."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz je velmi citlivě pojat. Máte lidský přístup, z toho i vyplývá, srozumitelný a polidštěný výklad práva. Není to zaobaleno v žádných omáčkách, ale dozvíte se odpověď na konkrétní dotazy."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz bych určitě doporučila. Mě samotnou to přimělo nebýt tak urputná, neústupná a uzavřená. I když to dopadlo tak, že rozvod vidím jako nejlepší řešení, tak díky tomuto kurzu jsem si uvědomila, že dohody lze docílit. Jen se nebát si o tom postupně promluvit s protistranou, klidně i na etapy, a snažit se pochopit obranný postoj a prvotní nespolupráci protistrany. V mém případě se potýkám u partnera s diagnostikovanou a léčenou psychickou poruchou, ale i s ním jsme byli schopni nalézt po pár nezdarech a nedorozumění společnou řeč a shodli jsme se na tom, že oba chceme, aby naším rozvodem synek strádal co nejméně, a to jen díky tomu, co jsem slyšela u Vás v kurzu. Tak doufám, že to dotáhneme do zdárného a klidného konce. Děkuji za možnost účastnit se Vašeho kurzu."
Efka
"Určitě do toho jděte, jelikož začnete o všem víc přemýšlet a dá vám to lepší možnosti jak se rozhodnout."
Na přání bez uvedení jména
"Tento kurz velmi ráda doporučuji, pokud procházíte rozvodem/rozchodem a potřebujete právnické informace podané "lidským" způsobem. Provede vás a vysvětlí možnosti ohledně péče o děti, stanovení výživného i doporučení, jak spolu komunikovat a snažit se dosáhnout dohody, která je pro obě strany a hlavně pro děti nejlepší variantou."
Kamila
"Kurz mi dal nepopiratelnou orientaci v chaosu, kterým rozchod a střídavá péče bezpochyby je; protože v té chvíli hledám nejvíc oporu v tom "lidském" i "právnicky lidském", péče JUDr. Evy Burkertové mě moc pomohla jak příjemným hlasem a klidným podáváním možných variant, tak praktickým výčtem toho, co je nutné si ošéfovat, probrat, dohodnout, právně ukotvit ve smlouvě, takže mi to pomohlo si udělat TO DO seznam a postupně si krok pokroku vše projít a připravit se, a postupně vše probrat s svýmprávníkem a zanést do dohody; tento kurz mi přišel do cesty v ten pravý čas, kdy jsem nevěděla, jak se zorganizovat a na koho se obrátit. Děkuji!"
Eva
"Kurz pomůže uklidnit mysl a najít základní navigaci pro další kroky. Řeší praktické a právní otázky s maximálním ohledem na prospěch dětí v rodině. Učí vás dlouhodobým a stabilním domluvám. Vše si můžete najít a přečíst někde jinde, ale autorka zvládla vše zjednodušit, uspořádat do logických celků a dát vám pocit, že to zvládnete. Doporučuji pokud je to možné, kurz absolvovat s (bývalým) partnerem a postupně si jednotlivé body probírat. Je to jeden z těch kurzů, který by lidé měli dostat jako dar k svatbě 😀 - aby si tyto otázky vyjasnili, když jsou v míru a v očekávání dobrých časů. Základní výbava občana. A ne když jste ve zlých časech a panice."
Aneta
"Kurz rozhodně doporučuji. Paní právnička je velice milá, usměvavá, pozitivně naladěná, provede vás všemi možnostmi jak se rozvést, jaké dohody je potřeba vytvořit, jak stanovit výživné a domluvit se na péči o dítě. Spoustu věcí si můžeme sami najít, ale v kurzu najdeme vše pohromadě, srozumitelně a jednoduše vysvětleno. Všechna videa jsou vytvořena tak, že si z nich každý odnese to své. Já moc děkuji za tento kurz.."
Eva K.

O právním zastupování:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
"I met my ex-partner in 2011 in Brazil. We moved to Sweden, where I was granted a master's scholarship in 2013. After finishing my degree, we settled in the Czech Republic. In 2016, our first child was born, and we, with some help from our families, bought an apartment in a small city, 1,5 hours from Prague. Everything was going well until 2020. My ex-partner started to become abusive, insulting me with pretty heavy racial slurs. After a while, I couldn't take it anymore, and I asked for a divorce. My ex-partner answered that I should "look for a lawyer myself". I tried to argue that I did not speak "good enough" Czech and that our divorce should be consensual. Because I had some job-related travelling to do, I eventually dropped the subject. In 2022, I came back to Brazil thinking that we would be apart for enough time so that we would want to be divorced in the end. After 5 months in Brazil, I found out that I had cancer. I decided to return to the Czech Republic for treatment. After three cycles of chemotherapy, I decided to end my marriage for good. I didn't even know what the migration office would tell me. Initially, I was afraid they [the migration authorities] could expel me, but I decided to go ahead anyway. So in 2023, we met Eva Burkertová, and she helped us reach a deal that was acceptable for me and my ex-partner. I thank Eva for all she has done for me during the process; the templates she provides on her website sped up the paperwork and the court hearings. Thank you so much, Eva!"
Na přání neuvádím jméno
"Paní doktorka je milá a ochotná, pracuje rychle a efektivně. Vždy jsem se mohla spolehnout, že její slovo platí - na rozdíl od mého předchozího právníka. Provedla mne rozvodovým řízením, připravila dohody a byla podporou u rozvodového stání. Elektronická komunikace byla samozřejmostí. Domluva na odměně férová, mohu paní doktorku jen doporučit."
Jana Šaffková
"Paní advokátka Burkertová pro nás vytvořila smlouvy pro rozvodové řízení. Velmi obdivuji její cit pro detail a odvahu přesvědčit všechny zúčastněné strany k vzájemně vyhovujícímu řešení."
Spokojená rozvedená rodina P.
"Eva has been my attorney since 2014 when I left my previous attorney unhappily. She represented me in my family matter and we got the results I wanted whether it was shared custody, alimony, or a disagreement between me and the mother of my children. I especially appreciated that she answered my questions quickly and clearly, we communicated in English, she always explained everything thoroughly, and she was very kind and helpful. Her work was always precise and professional. Eva has also helped me with buying and selling property (she prepared all the documentation) and I have benefited from several consultations in other areas as well. I can only recommend her."
Giovanni Andrea AdragnaIT consultant
"Právní služby JUDr. Evy Burkertové využívám dlouhodobě (od roku 2012) při řešení různých potřeb právního charakteru. Zejména pak v oblasti smluvních vztahů, a to od jejich přípravy, uzavření – vzniku, v průběhu a někdy (bohužel) i při předčasném ukončení v případech neplnění závazků ze strany smluvního partnera. Jejího zastoupení jsem využíval v pozici strany žalující, ale i žalované. Vždy jsem si velice cenil především reálného zhodnocení konkrétní situace a možností jejího řešení, přičemž konečný výsledek všech absolvovaných sporů byl vždy očekávaný. Komunikace probíhá zpravidla elektronicky, ale v případě potřeby nebyl nikdy problém dohodnout osobní setkání. Samozřejmostí je profesionální přístup a precizní příprava. Dlouho jsem hledal v paměti počátky vzájemné spolupráce. Naproti tomu bez přemýšlení a s jistotou vím, že nemám potřebu hledat jiného spolupracovníka v oblasti právních služeb."
J. Š.
"Oslovila jsem paní advokátku s prosbou o pomoc s vymožením pohledávky, kterou vůči mě měl můj bývalý přítel. Profesionální jednání, vstřícnost, perfektní komunikace a podpora po celou dobu řešení mého případu byly pro paní JUDr. Burkertovou samozřejmostí. Ačkoliv k úhradě došlo až v rámci exekučního řízení, paní advokátka se mému případu průběžně věnovala, a dávala mi naději, že se mi má pohledávka vrátí. Doufám, že se již nikdy do podobné životní situace nedostanu, ale pokud ano, opět bych se bez váhání obrátila na paní JUDr. Burkertovou."
Bc. Olga Baštýřová, Praha
"Eva was very helpful in successfully negotiating a resolution to a personal family matter through the Czech court system. She is highly knowledgeable and most critically for me I was able to deal with her in in English. Many thanks."
I. W.Aircraft Engineer
"S právním zastoupením jsem byl velmi spokojen. Paní doktorka mi pomohla s nájemní smlouvou, s vymáháním půjčky a také s dlužným nájemným. Oba dluhy byly po několika letech také úspěšně vymoženy. Rovněž mi dobře poradila, kdy do soudního sporu nejít. Komunikace byla vždy příjemná, informovaná a práce poctivě odvedená."
O. B.
„Vlastníme s manželkou byt v Praze, který pronajímáme. Měli jsme potíže s nájemcem, který se po několika letech normálního fungování dostal do prodlení s placením nájemného a souvisejících služeb za pronajatý byt. Nakonec přestal platit úplně a byť sliboval při odchodu z bytu, že dluh vyrovná, přestal s námi zcela komunikovat a zůstal nám dlužen. Nebyl ochoten se dohodnout ani na rozložení splátek dluhu v čase, které jsme mu nabídli. Teprve po jeho odchodu z bytu jsme zjistili, že bohužel dluží i jinde a naše šance vymoci dluh, který postupně dosáhl statisícových částek, vypadala bledě. Kontaktovali jsme paní doktorku Burkertovou, která nám vysvětlila naše možnosti a pomohla s dalšími kroky. Naším jménem podala žalobu a zastupovala nás při soudním řízení. Věci se postupně začaly obracet v náš prospěch. Soud rozhodl v náš prospěch a následovala exekuce. Po několika letech se postupně začaly dlužné prostředky vracet a nakonec se nám podařilo vymoci celou částku i s příslušenstvím. Po celou dobu s námi paní doktorka Burkertová aktivně komunikovala. Její služby i pohotovou a vždy příjemnou komunikaci mohu vřele doporučit.“
K. V., Praha
"Služby paní advokátky Burkertové jsme využili při prodeji našeho bytu. Paní advokátka připravila všechny smlouvy, zajistila úschovu peněz, podpis smluv, připravila i návrh na vklad do katastru. Nemuseli jsme se skoro o nic starat a měli jistotu, že vše je právně v pořádku. Komunikace s paní advokátkou byla vždy rychlá a příjemná."
J. S., Praha
"Eva mne zastupovala v rozvodovém řízení. Spolupráce při přípravě na řízení byla perfektní, soud bohužel dopadl dle očekávání – staré struktury fungují stále."
P. C., Bouzov

Jak se dohodnout na rozvodu?

Stáhni si návod ZDARMA: 
- "Desatero pro dohodu"
- video návod, jak dospět s bývalým partnerem(kou) k dohodě ohledně péče o děti a výživného, tak abyste dohodu oba dodržovali a ušetřili děti trápení

Chcete mě nejdříve poznat?

Zeptejte se mě ZDARMA: 
- jak Vám nejlépe můžu pomoci a
- na cokoliv, co Vás zajímá
ohledně průvodce "Rozvodem s klidnou hlavou" nebo "Právního průvodce rozchodem s dětmi".