fbpx

"Rozvod může být peklo nebo cesta k novému začátku."

Jak na rozvod hladce a rychle

Webinář zdarma o rozvodovém právu lidskou řečí a s pochopením.

Dozvíte se:

  • Kroky rozvodu: co udělat jako první a jak postupuje soud od návrhu na rozvod až po rozvodový rozsudek.
  • Jak se rozhoduje o dětech a majetku.
  • Jaké listiny potřebujete připravit a jak to zvládnete i sami.
  • Co potřebujete splnit pro rozvod dohodou a jestli má cenu to (znovu) zkoušet.
  • Proč nenechat rozhodnutí na soudu.
  • Jak ušetřit desetitisíce za právníky.

Přihlasit se na webinář zdarma:

  • Odkaz na webinář dostanete IHNED do e-mailu.
  • Na zhlédnutí máte 4 dny.
  • Na konci webináře vás čeká dárek.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, e-mail). Já, JUDr. Eva Burkertová, Ph.D., IČ 02483769, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zaslání dalších instrukcí k objednanému produktu a dalších informací k tématu, kterého se produkt týká, podle těchto zásad ochrany osobních údajů.

Webinářem Vás bude provázet

Advokátka

JUDr. Eva Burkertová, Ph.D.

Své klientky a klienty provázím rozvody od roku 2010, kdy jsem začala v advokacii.

Mojí vizí je zvýšit počet lidí, kteří se na rozvodu dohodnou, podklady si snadno připraví sami bez hádek a obviňování. Tím se sníží negativní dopad rozvodu na děti, které jsou často brány jako rukojmí.

Sama dvě děti mám a vztahy jsou pro mě prioritou. Proto ve své práci kromě práva využívám principy mediacenenásilné komunikace.

Předávám právo v lidské řeči, stručně a jasně.

Co říkají mí klienti?

"Získala jsem mnohem lepší orientaci v tématu, které se mi předtím zdálo strašidelně veliké a obsáhle a v němž jsem se ztrácela. Ten chaos, který jsem měla z tolika informací, které na mne vždy vypadli na internetu, zmizel. Orientuji se. Vím, jak postupovat. Vím, jaké jsou druhy péče, jaké jsou mé možnosti, jak a kde žádat o výživné a v jaké výši může být. Při domluvě s partnerem se cítim v mnohem lepší pozici, protože vím, na co mám nárok a jak argumentovat, jak se obhájit. Doteď jsem rozvod odkládala, protože z druhé strany nebyla vůle to řešit, ale pořád jsme naráželi na neshody z různých nových situací. Díky kurzu jsem se do toho po 8 měsících po rozchodu pustila sama. Mám sepsaný vlastní návrh, konfrontovala jsem již druhou stranu a nyní vím, co dělat, pokud nebude reagovat."
Na přání neuvádím jméno
"Srozumitelně a lidsky předané kompletní právní informace. Člověk zjistí na čem se domlouvat, co a jak sepsat, rozdíly v péči, co se započítává do výživného a spoustu dalšího. Možnost doptat se na nejasnosti. Moc se mi líbil lidský přístup, který "nenadržuje" ani jedné straně."
Eva Fafelová
"Jelikož jsem byla ve stádiu uvažování o rozchodu a bála jsem se všeho, co by mohlo ohledně dětí přijít, tak jsem potřebovala informace z první ruky o tom, jak to chodí, co se řeší a co je třeba případně udělat. Kurz mi přišel vhod v pravou chvíli, protože štěstí přeje připraveným nebo aspoň informovaným. Získala jsem návod, jak se tyto citlivé věci řeší, co se děje u soudu, jaké jsou druhy péče o dítě, z čeho se vypočítává výživné, ale hlavně jak důležité je dohodnout se s partnerem. Kurz předčil mé očekávání, byl i o něčem víc než jen o získávání informací."
Klára
"Tento kurz mi pomohl se rozhodnout v těžké životní situaci a dodal odvahu, že to mohu zvládnout i sama. Dozvěděla jsem se konkrétní informace, kde vůbec začít. Jaké jsou druhy péče, co je možné požadovat nebo naopak co není nutné. Ujasnit si co vůbec sama pro své děti chci a hlavně co chtějí ony. Postupně jsem dostala srozumitelné informace pro běžného smrtelníka, jak je možné vypočítat výživné, jaké kroky a dokumenty k soudu poslat. Tento kurz mi velmi pomohl. "
Na přání bez uvedení jména
"Ocenila jsem přehlednost, ale hlavně jasné shrnutí jednotlivých témat a problémů - druhy péče (včetně tabulky pro výpočet alimentů), co řeší soud a jakým způsobem zjišťuje informace, na co mám nárok, co všechno počítat do alimentů. Jak si naplánovat předávání dětí, pořešit prázdniny, kroužky, nečekané výdaje/ pracovní neschopnost jednoho rodiče. Také zodpovězené otázky. A především empatie přednášející :), která ale i tak zůstává především na straně dětí a snaží se rodiče vést takovou cestou, aby jejich společné rozhodnutí bylo především dobré pro děti."
Na přání neuvádím jméno
"Tolik informací a poznatků zjištěných z tohoto kurzu se snadno jinde nedozvíte."
Na přání bez uvedení jména
"Člověk má z rozvodu a nastavení péče o děti stres, přijde mu to, jak když se na něj valí nějaká hrůza, ten kurz pomůže člověku se zklidnit, zorientovat se a vidět, že to není katastrofa, v kurzu jsou další lidé, co řeší to samé."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz mi dal hlavně jistotu a pevnou půdu pod nohama, že dohodnout se dá opravdu na všem. Dozvěděla jsem se tam druhy péče a jaký je mezi nimi rozdíl. Podrobně popsané výživné, kdo má na něj nárok a jak se počítá. Máš vše na jednom místě, hezky krok po kroku od rozchodu. Navíc je to fakt srozumitelné bez zbytečných odborných názvů a omáčky. Kurz se mi líbil."
Na přání bez uvedení jména
"Obsahuje absolutně vše co mě zajímalo a uvědomila jsem si, že dohoda je jediná cesta, jak se rozvést jako ''lidi''."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz je velmi citlivě pojat. Máte lidský přístup, z toho i vyplývá, srozumitelný a polidštěný výklad práva. Není to zaobaleno v žádných omáčkách, ale dozvíte se odpověď na konkrétní dotazy."
Na přání bez uvedení jména
"Kurz bych určitě doporučila. Mě samotnou to přimělo nebýt tak urputná, neústupná a uzavřená. I když to dopadlo tak, že rozvod vidím jako nejlepší řešení, tak díky tomuto kurzu jsem si uvědomila, že dohody lze docílit. Jen se nebát si o tom postupně promluvit s protistranou, klidně i na etapy, a snažit se pochopit obranný postoj a prvotní nespolupráci protistrany. V mém případě se potýkám u partnera s diagnostikovanou a léčenou psychickou poruchou, ale i s ním jsme byli schopni nalézt po pár nezdarech a nedorozumění společnou řeč a shodli jsme se na tom, že oba chceme, aby naším rozvodem synek strádal co nejméně, a to jen díky tomu, co jsem slyšela u Vás v kurzu. Tak doufám, že to dotáhneme do zdárného a klidného konce. Děkuji za možnost účastnit se Vašeho kurzu."
Efka
"Určitě do toho jděte, jelikož začnete o všem víc přemýšlet a dá vám to lepší možnosti jak se rozhodnout."
Na přání bez uvedení jména
"Tento kurz velmi ráda doporučuji, pokud procházíte rozvodem/rozchodem a potřebujete právnické informace podané "lidským" způsobem. Provede vás a vysvětlí možnosti ohledně péče o děti, stanovení výživného i doporučení, jak spolu komunikovat a snažit se dosáhnout dohody, která je pro obě strany a hlavně pro děti nejlepší variantou."
Kamila
"Kurz mi dal nepopiratelnou orientaci v chaosu, kterým rozchod a střídavá péče bezpochyby je; protože v té chvíli hledám nejvíc oporu v tom "lidském" i "právnicky lidském", péče JUDr. Evy Burkertové mě moc pomohla jak příjemným hlasem a klidným podáváním možných variant, tak praktickým výčtem toho, co je nutné si ošéfovat, probrat, dohodnout, právně ukotvit ve smlouvě, takže mi to pomohlo si udělat TO DO seznam a postupně si krok pokroku vše projít a připravit se, a postupně vše probrat s svýmprávníkem a zanést do dohody; tento kurz mi přišel do cesty v ten pravý čas, kdy jsem nevěděla, jak se zorganizovat a na koho se obrátit. Děkuji!"
Eva
"Kurz pomůže uklidnit mysl a najít základní navigaci pro další kroky. Řeší praktické a právní otázky s maximálním ohledem na prospěch dětí v rodině. Učí vás dlouhodobým a stabilním domluvám. Vše si můžete najít a přečíst někde jinde, ale autorka zvládla vše zjednodušit, uspořádat do logických celků a dát vám pocit, že to zvládnete. Doporučuji pokud je to možné, kurz absolvovat s (bývalým) partnerem a postupně si jednotlivé body probírat. Je to jeden z těch kurzů, který by lidé měli dostat jako dar k svatbě 😀 - aby si tyto otázky vyjasnili, když jsou v míru a v očekávání dobrých časů. Základní výbava občana. A ne když jste ve zlých časech a panice."
Aneta
"Kurz rozhodně doporučuji. Paní právnička je velice milá, usměvavá, pozitivně naladěná, provede vás všemi možnostmi jak se rozvést, jaké dohody je potřeba vytvořit, jak stanovit výživné a domluvit se na péči o dítě. Spoustu věcí si můžeme sami najít, ale v kurzu najdeme vše pohromadě, srozumitelně a jednoduše vysvětleno. Všechna videa jsou vytvořena tak, že si z nich každý odnese to své. Já moc děkuji za tento kurz.."
Eva K.

K webináři tudy:

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, e-mail). Já, JUDr. Eva Burkertová, Ph.D., IČ 02483769, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zaslání dalších instrukcí k objednanému produktu a dalších informací k tématu, kterého se produkt týká, podle těchto zásad ochrany osobních údajů.

Potřebujete pomoct s přihlášením?