fbpx

"Proměňte rozvod na cestu k novému začátku."

 

Zjistěte na webináři zdarma

jak projít rozvodem hladce a s jistotou.

O rozvodovém právu lidskou řečí a s pochopením.

Dozvíte se:

  • Kroky rozvodu: co udělat jako první a jak postupuje soud od návrhu na rozvod až po rozvodový rozsudek.
  • Jak se rozhoduje o dětech a majetku.
  • Jaké listiny potřebujete připravit a jak to zvládnete i sami.
  • Co potřebujete splnit pro rozvod dohodou a jestli má cenu to (znovu) zkoušet.
  • Proč nenechat rozhodnutí na soudu.
  • Jak ušetřit desetitisíce za právníky.

Přihlásit se na webinář zdarma:

  • Odkaz na webinář dostanete IHNED do e-mailu.
  • Webinář je vám k dispozici 4 dny.
  • Na konci webináře vás čeká dárek.
Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, e-mail). Já, JUDr. Eva Burkertová, Ph.D., IČ 02483769, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zaslání dalších instrukcí k objednanému produktu a dalších informací k tématu, kterého se produkt týká, podle těchto zásad ochrany osobních údajů.

Webinářem Vás bude provázet

Advokátka

JUDr. Eva Burkertová, Ph.D.

Své klientky a klienty provázím rozvody od roku 2010, kdy jsem začala v advokacii.

Mojí vizí je zvýšit počet lidí, kteří se na rozvodu dohodnou, podklady si snadno připraví sami bez hádek a obviňování. Tím se sníží negativní dopad rozvodu na děti, které jsou často brány jako rukojmí.

Sama dvě děti mám a vztahy jsou pro mě prioritou. Proto ve své práci kromě práva využívám principy mediacenenásilné komunikace.

Předávám právo v lidské řeči, stručně a jasně.

Ukazuji řešení, které je dlouhodobě udržitelné, protože samotným rozvodem to nekončí.

Co říkají mí klienti?

"Určitě do toho jděte, jelikož začnete o všem víc přemýšlet a dá vám to lepší možnosti jak se rozhodnout."
Na přání bez uvedení jména
"Získala jsem mnohem lepší orientaci v tématu, které se mi předtím zdálo strašidelně veliké a obsáhle a v němž jsem se ztrácela. Ten chaos, který jsem měla z tolika informací, které na mne vždy vypadli na internetu, zmizel. Orientuji se. Vím, jak postupovat. Vím, jaké jsou druhy péče, jaké jsou mé možnosti, jak a kde žádat o výživné a v jaké výši může být. Při domluvě s partnerem se cítim v mnohem lepší pozici, protože vím, na co mám nárok a jak argumentovat, jak se obhájit. Doteď jsem rozvod odkládala, protože z druhé strany nebyla vůle to řešit, ale pořád jsme naráželi na neshody z různých nových situací. Díky kurzu jsem se do toho po 8 měsících po rozchodu pustila sama. Mám sepsaný vlastní návrh, konfrontovala jsem již druhou stranu a nyní vím, co dělat, pokud nebude reagovat."
Na přání neuvádím jméno
"Jelikož jsem byla ve stádiu uvažování o rozchodu a bála jsem se všeho, co by mohlo ohledně dětí přijít, tak jsem potřebovala informace z první ruky o tom, jak to chodí, co se řeší a co je třeba případně udělat. Kurz mi přišel vhod v pravou chvíli, protože štěstí přeje připraveným nebo aspoň informovaným. Získala jsem návod, jak se tyto citlivé věci řeší, co se děje u soudu, jaké jsou druhy péče o dítě, z čeho se vypočítává výživné, ale hlavně jak důležité je dohodnout se s partnerem. Kurz předčil mé očekávání, byl i o něčem víc než jen o získávání informací."
Klára
"Člověk má z rozvodu a nastavení péče o děti stres, přijde mu to, jak když se na něj valí nějaká hrůza, ten kurz pomůže člověku se zklidnit, zorientovat se a vidět, že to není katastrofa, v kurzu jsou další lidé, co řeší to samé."
Na přání bez uvedení jména
"Obsahuje absolutně vše co mě zajímalo a uvědomila jsem si, že dohoda je jediná cesta, jak se rozvést jako ''lidi''."
Na přání bez uvedení jména

K webináři tudy:

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (jméno, e-mail). Já, JUDr. Eva Burkertová, Ph.D., IČ 02483769, je budu na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zaslání dalších instrukcí k objednanému produktu a dalších informací k tématu, kterého se produkt týká, podle těchto zásad ochrany osobních údajů.