fbpx
 • Definitivně jste se rozešli, chcete dát rozvodové papíry na soud, ale nevíte jak je napsat a podat?
 • Nechcete rozvodem ublížit dětem a chcete majetek rozdělit spravedlivě. Nejste si ale jistí, na co máte právo a jaké jsou možnosti?
 • Rádi byste se s manželem(kou) dohodli, ale obáváte se, že bude mít se vším problém?
 • Chcete to už mít za sebou, ale zároveň nevíte, jak udělat první krok?

   

  A možná toho teď taky máte plné zuby, žádný čas a spoustu starostí s tím, co bude dál. A do toho máte ještě studovat zákony, psát odborná podání na soud a připravovat se na jednání.

Vyřešte Váš rozvod v klidu, rychle, levně a právně správně.
Oddechněte si a začněte nový život!

Získejte k celému procesu

návod, moji podporu, vzory a rady, abyste:

 • s manželem/kou co nejlépe vykomunikovali následnou péči o děti, výživné a rozdělení společného majetku,
 • rozvod zvládli snadno i bez právníků, listiny si vyplnili jednoduše doma a k soudu šli sebejistí,
 • ušetřili desítky i stovky tisíc za právníky.

Věděli jste, že:

 • pokud k nalezení společné řeči nedojde, odvolává se jedna nebo druhá strana a pak je to opravdu dlouhý a nákladný proces? Jeden můj klient např. za zastupování ve věci péče o děti zaplatil už přes 800.000,- Kč.
 • rozhodnutí soudu nemusí nakonec vyhovovat ani jednomu z Vás?
 • když se rozvedete dohodou, máte nejlepší předpoklad pro to, že se naučíte vyjednávat i o změnách, které v budoucnu přijdou?

Jde to i bez vleklých sporů, soubojů
a vzájemného obviňování!

Bez ohledu na to, co se ve Vašem vztahu odehrálo, teď máte šanci,

 • aby Vaše děti viděly, že máma s tátou už spolu sice nežijí, ale umí se dohodnout,
 • abyste o zapomenutém domácím úkolu a počmárané školní lavici dokázali s bývalým manželem/kou mluvit s nadhledem,
 • abyste se nebáli, že na maturitním večírku Vaší ratolesti budete mít stůl blízko sebe,
 • abyste měli dobrý pocit, že jste takhle těžkou a nepříjemnou věc dobře zvládli.

Dosáhněte tohoto cíle s průvodcem

Rozvodem s klidnou hlavou!

 • Vše si dokážete sami napsat a podat k soudu
  S pomocí vzorů snadno zvládnete napsat všechny listiny, které jsou potřebné, aby Vaše manželství bylo rozvedeno, i listiny a formuláře, které budete potřebovat po rozvodu. Skrze návody je přizpůsobíte Vaší situaci.
 • Ušetříte čas a peníze
  Už nemusíte marně googlit, plýtvat časem s nespolehlivými vzory nebo platit drahé právníky.
 • Najdete jistotu a klid v dosud neznámém procesu
  Budete rozumět tomu, jak probíhá celý rozvodový proces, co Vás čeká a jak se máte chovat. Budete se tak u soudu cítit sebejistě i bez právníků.
 • Budete znát své možnosti a práva
  Budete vědět, jaká by mohla být řešení a na základě čeho rozhoduje soud. Vaše vzájemné vyjednávání tak bude mít právní podklad a argumentaci.
 • Naučíte se efektivně vyjednávat
  Neslibuji Vám, že s průvodcem se stanete s bývalým manželem/kou nejlepšími přáteli, vše dopadne jak chcete Vy a po rozvodu si plácnete rukou. Získáte ale podporu a rady, aby Vaše komunikace směřovala ke společnému řešení a dohodě.
 • Nebudete na to sami
  Můžete počítat s mojí podporou. Můžete se mě ptát a konzultovat.

Průvodce s Vámi vyřeší tyto oblasti:

Návrh na rozvod

Ze vzorů snadno vytvoříte  návrh na rozvod a přípravíte všechny potřebné podklady a přílohyUkážeme si rozdílpodmínky pro jednotlivé typy rozvodů. Dostanete tipy, jak o rozvodu říct manželovi(ce) a dětem, aby to proběhlo co nejlépe.

 

Soudní jednání a rozhodnutí

Co se bude dít po podání návrhů? Jak to probíhá u jednotlivých soudů a jak se tam chovat? Kdy rozhodnutí začne platit a co s ním dělat? Co je to doložka právní moci a vymahatelnosti a jak ji zařídit (včetně vzoru)?

Děti a vše kolem nich

Sepíšete a podáte k soudu dohodu ohledně péče o děti a návrh na úpravu péče. Dozvíte se, co vše je dobré vyřešit ohledně péče o děti a jak takovou diskuzi vést. Co je opatrovnické řízení, co zajímá soud a OSPOD, jaké jsou druhy péče a jak si lze stanovit výživné.

 

Co zařídit po rozvodu, změna situace

Co po rozvodu s vypořádaným majetkem (dům, hypotéky apod.)? Co dělat, když Vám nebude péče o děti vyhovovat nebo se změní situace? Co vše zařídit na úřadech, (včetně formulářů a návrhů)?

SJM, výživné, bydlení

Co patří do SJM, co jsou vnosy a investice, jaké dluhy do SJM nepatří, co je potřeba vypořádat a jak. Dostane rady, jak komunikovat o vypořádání. Povíme si i o výživném pro manžela (ku) a společném bydlení. Dle vzoru snadno sepíšete příslušnou smlouvu.

Komunikace, emoce, mediace

Dozvíte se, jak na efektivní komunikaci a hledání společného řešení s manželem/kou. Jak pracovat s emocemi tak, aby Vaše domlouvání vedlo ke společnému řešení.

Ke vzorům a návodům získáte informace:

 • Jak postupovat krok za krokem.
 • Kolikrát jednotlivé listiny vyhotovit.
 • Jaké přílohy budete potřebovat.
 • Které listiny potřebují ověřený podpis a které nikoliv.
 • Kam a jak je poslat.
 • Odkazy na určení příslušných soudů, adresy, registry, kalkulačky, formuláře a další.

Od mediátorky a lektorky nenásilné komunikace se dozvíte:

 • proč je lepší se na rozvodu domluvit,
 • co může bránit dohodě a proč někdy člověk není schopen hledat řešení,
 • jak taková úskalí překonat a hledat společnou cestu,
 • jak spolu efektivně a nenásilně komunikovat,
 • jak dobře zpracovávat své emoce,
 • jak probíhá mediace.
 • Dokážete správně a Vám na míru sepsat všechny potřebné listiny.
 • Budete znát Vaše práva a možnosti.
 • Rozvodem půjdete sebejistě a budete vědět, co Vás čeká.
 • Při domlouvání s manželem/kou budete umět lépe komunikovat své potřeby a pracovat s emocemi.

MOJE PODPORA:

 • skupinová
  Po dobu 6 měsíců budu odpovídat na Vaše dotazy v uzavřené facebookové skupině (lze se ptát i anonymně). Věděli jste, že když jste obklopeni lidmi, kterým se daří domlouvat a jít rozvodem smírně, podaří se Vám to s větší pravděpodobností také? Pokud do skupiny nechcete, využijete individuální podpory.
 • individuální
  Využijte 4x individuální 15-minutové on-line konzultace se mnou. Probereme spolu Vaši specifickou situaci do detailu a v soukromí. Mohu Vám zkontrolovat, zda máte vše správně připravené. Vše jako u mě v advokátní kanceláři 🙂

NA CESTĚ ROZVODEM NEBUDETE SAMI.

MŮŽETE SE MNOU POČÍTAT.

Ještě váháte?

Rozvodový průvodce

Čas
Nečekáte, začít můžete ihned.
Cena
Odpovídá necelým 4 hodinám času mé práce. O cenu se můžete s bývalým(ou) partnerem(kou) rozdělit. Cena je konečná, žádné vícepráce 🙂
Snaha o dohodu
Dostanete tipy a rady, jak o dohodě komunikovat.
Podpora
Díky vzorům a návodům budete vědět jak na to. A když budete mít pochybnosti, můžete se mě zeptat.

Rozvodový právník

Čas
Právníka hledáte, čekáte na volný termín, vysvětlujete, zasíláte mu podklady, čekáte na zpracování, doplňujete a schvalujete text, čekáte na stanovisko druhé strany, to komentujete, schvalujete další verzi atd.
Cena
Platíte každý svého právníka zvlášť. Ceny se různí a šplhají až k 5.000,- Kč za hodinu. Doba zpracování se prodlužuje, protože si oba právníci návrhy dokumentů přeposílají ke schválení a připomínkám.
Snaha o dohodu
Právník zastupuje jednu stranu a hájí její zájmy.
Podpora
Právník Vám rád poradí (a Vy zaplatíte za jeho čas).

Udělejte první krok k lepšímu rozvodu 

i k lepším vztahům po něm.

Pojďte vyřešit všechny otázky ohledně rozvodu a uzavřít tuto kapitolu života s dobrým pocitem.

Cena

7 900 Kč
Možno platit ve dvou splátkách.

Provázet Vás bude

Advokátka 

JUDr. Eva Burkertová, Ph.D.

"Rozvody provázím klientky a klienty od roku 2010. Vím, že vést obě strany k dohodě a nespornému rozvodu je nejlepší řešení pro všechny zúčastněné. Za velký úspěch považuji, že naprostá většina mých případů skončila právě nesporným rozvodem.

Mou silnou stránkou je naslouchání a empatie, pochopení obou stran a hledání vhodného řešení. Komunikuji právní záležitosti jednoduše a srozumitelně. Má práce je mým koníčkem."

Co o mě říkají mí klienti:

"Po 30 letech manželství jsme se nejprve rozhodli s manželem bydlet odděleně a pak dospět k rozvodu dohodou. V rámci kurzu Rozvodem s klidnou hlavou jsem získala mnoho důležitých informací. Zorientovala jsem se více ve všech právech, která mohu po manželovi požadovat. Moje nároky při vyjednávání dohody o rozdělení společného majetku manželů měly právní podklad a já jsem si byla více jistá, že jednám správně na základě práva. Velmi názorné ukázky v kurzu mi skvěle dokázaly vysvětlit, jak a co je vnímáno jako společný majetek a co už ne. Návrhy smluv k rozvodu a k dohodě o rozdělení majetku, které jsou v obsahu kurzu přiloženy, mi ušetří mnoho času, až dojdeme k dohodě a budu podávat vše k soudu. Jsem velmi vděčna za kurz, pomohl mi být více v klidu i v tak náročném životním období. Moc děkuji paní JUDr. Evě Burkertové za její kurz Rozvodem s klidnou hlavou a mohu ho jen doporučit."
Lída Petrová
"Paní doktorka je milá a ochotná, pracuje rychle a efektivně. Vždy jsem se mohla spolehnout, že její slovo platí - na rozdíl od mého předchozího právníka. Provedla mne rozvodovým řízením, připravila dohody a byla podporou u rozvodového stání. Elektronická komunikace byla samozřejmostí. Domluva na odměně férová, mohu paní doktorku jen doporučit."
Jana Šaffková
"Srozumitelně a lidsky předané kompletní právní informace. Člověk zjistí na čem se domlouvat, co a jak sepsat, rozdíly v péči, co se započítává do výživného a spoustu dalšího. Možnost doptat se na nejasnosti. Moc se mi líbil lidský přístup, který "nenadržuje" ani jedné straně."
Eva Fafelová

Často kladené otázky

Jak průvodce funguje?

Průvodce je kombinací videí a textů, ke kterým máte okamžitě přístup. Vzory dostanete ve formátu .doc. Návody, jak vzory přizpůsobit Vaší situaci, a ostatní vysvětlující videa jsou ve video formě.
Přístup do členské sekce budete mít jeden rok.
Vše si můžete projít svým tempem, v soukromí, anonymně.

Je průvodce pro mě i když se s manželem/kou nedohodneme?

Ano. Díky průvodci budete znát Vaše práva a možnosti a budete vědět, jak rozvodové řízení probíhá. Zvládnete podat návrh na rozvod a návrh ve věci péče o děti. Budete znát principy pro vypořádání SJM a budete si tak umět napsat i dohodu o vypořádání, případně vědět, co můžete u soudu chtít. Naučíte se s manželem/kou lépe komunikovat a hledat shodu. Ujasníte si, jestli potřebujete právníka a k vyřešení jakých otázek. V každém případě za služby advokáta ušetříte, protože Vám mnohé věci nebude muset vysvětlovat a budete mít většinu práce hotovou.

Vyplatí se mi to finančně?

Máte 3 možnosti:
1) Zkusit to sami a riskovat, že špatně vypořádáte SJM nebo si stanovíte neadekvátní výživné, což Vás může stát nemalé peníze. Také se Vám můžou prodražit špatně podané návrhy k soudu a tím způsobené komplikace.
2) Najít si advokáta a zaplatit za to, že Vám vše vysvětlí, řekne možnosti, vyžádá si od Vás podklady, sepíše rozvodové listiny, poučí Vás, případně zastoupí u soudu, zařídí vše po rozvodu. Účtováno po hodině za několikatisícovou sazbu.
3) Objednat si průvodce a vědět, že to je konečná cena, kterou Vás rozvod bude stát nyní i do budoucna, když budete potřebovat dohodu změnit.

Není to moc komplikované?

Videa jsou maximálně stručná a v lidské řeči, žádné odborné poučky, žádné akademické zamyšlení, ale zkušenosti z praxe. Vzory rozvodových papírů stačí jednoduše vyplnit o Vaše údaje a to, jak jste se dohodli. Vzory obsahují různé možnosti formulací. V průvodci jsou checklisty, seznamy a praktické odkazy. 

Chci právě teď koupit:

 • Kompletního právního průvodce rozvodem
 • Se vzory a návody ke všem rozvodovým listinám
 • S radami pro efektivní komunikaci a podporou k dohodě
 • S podporou zkušené advokátky
 • S možností 4x 15 minut individuálně konzultovat

Chcete mě nejdříve poznat?

Zeptejte se mě ZDARMA na cokoliv, co Vás ohledně průvodce Rozvodem s klidnou hlavou zajímá.